This page is hosted for free by zzz.com.ua, if you are owner of this page, you can remove this message and gain access to many additional features by upgrading your hosting to PRO or VIP for just 41.60 UAH.
Do you want to support owner of this site? Click here and donate to his account some amount, he will be able to use it to pay for any of our services, including removing this ad.

Твір на тему «Мій клас»

Я вчуся в дуже хорошому класі. Всі учні у нас дуже цікаві і різні, при цьому у нас є багато спільного. Наш клас завжди був дружним, всі хлопці з нашого класу, підтримують один одного у всьому, по можливості допомагають. На перервах ми часто обговорюємо спортивні та інші новини, ділимося цікавими відеороликами, показуємо забавні фотографії на телефонах. За вихідні зазвичай новин накопичується дуже багато і на початку тижня всі однокласники охоче діляться ними один з одним.

У літні канікули ми часто збираємося з однокласниками і граємо на майданчику перед школою в різні спортивні ігри. Це і лапта, і квадрат, і футбол, і багато інших ігор. А взимку після школи ми граємо з хлопцями в сніжки, ліпимо сніговиків і снігових баб, іноді катаємося з гірки.

Нам дуже пощастило з класним керівником. Наша вчителька уважна до кожного учня, якщо в учня щось не виходить, то вона завжди допомагає і підказує. Наш клас бере участь у різних заходах і нерідко влаштовує великі святкові концерти.

Всі однокласники і однокласниці – це мої друзі. Я не можу виділити когось одного, тому що ціную кожного по-своєму. У нашому класі є свої лідери, які допомагають іншим, організовують різні заходи і свята.

Мені дуже подобається наш кабінет. Він дуже затишний і світлий, завжди приємно пахне крейдою. Сподіваюся, що закінчення школи не розлучить мене з однокласниками, все-таки я думаю, що ми часто будемо зустрічатися, відвідувати вчительку і звичайно згадувати про той безтурботний час, проведений за шкільною партою!

Твір на тему «Мій клас»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *